Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí
Moderuje herec JAROSLAV ŠMÍD

Co je RychlýRande

Určitě to většina z Vás zná.
Pročítáte a dáváte si inzeráty do různých internetových seznamek, chatujete, posíláte SMS. Prostě hledáte toho pravého člověka, který Vám schází. A pak najdete inzerát, který Vás osloví, nebo Vám někdo na inzerát odpoví. Začnete spolu komunikovat a poznávat se, ale ještě jste se neviděli! Všechno se zdá být ideální. E-maily jsou zábavné, máte společné zájmy, máte oblíbené stejné jídlo, na svět kolem sebe se díváte stejně a i na té fotografii vypadá docela pěkně. Teď už zbývá jen domluvit si schůzku a sejít se na živo. Nervozita stoupá, termín setkání se blíží a Vaše představa o tom druhém je krásně vysněná.
Den "D" je tady! Přicházíte na místo setkání a.....

  • stojí tam někdo úplně jiný než znáte z fotografie a Vy chcete utéct
  • je Vám hodně sympatický, ale nevíte zda je to vzájemné
  • není Vám sympatický a je Vám hodně nepříjemné to řešit
  • nevíte jak začít rozhovor, nebo o čem si povídat
  • a když už si povídáte, zjistíte, že to není tak jak se zdálo ve Vaší korespondenci
  • Vaše vysněná představa se náhle rozplynula
  • přemýšlíte jenom o tom, co Vás to stálo zbytečného a pro Vás drahocenného času
  • nakonec si zaplatíte Vaší útratu a rychle pryč
Zažili jste to a už nechcete!RychlýRande má pro Vás řešení!
U nás nemusíte řešit ani jeden z těchto problémů!

Jak probíhá setkání RychlýRande?

Připravili jsme pro Vás večer, ve kterém se budete určitě cítit příjemně a přátelsky. Vyřešíme za Vás hned několik obtíží, které sami moc dobře znáte při poznávání nových lidí. Během jediného večera si popovídáte až s 20-ti protějšky, kteří stejně jako vy hledají blízkého člověka. Průběh celého večera je organizovaný a moderovaný profesionálním hercem Jaroslavem Šmídem.

Hned po Vašem příchodu obdržíte desky s Vaší přiřazenou přezdívkou, pod kterou budete na setkání RR vystupovat pro zaručení Vaší anonymity. Pohodlně se usadíte a v okamžiku, kdy se sejdou všichni účastníci setkání, Vám sdělíme několik důležitých organizačních a praktických informací a RychlýRande může začít.

V příjemném prostředí kavárny si s každým protějškem popovídáte 3 minuty, během kterých poznáte nebo vycítíte, zda se s dotyčným člověkem chcete blíže poznat či nikoli. Tento pocit si zaznamenáte k příslušné přezdívce na RR-kartu a pánové se posunou o stoleček dál. Zhruba po hodině a půl vyplněnou RR-kartu odevzdáte a můžete odejít nebo se ještě mimo program v kavárně zdržet. Následně proběhne vyhodnocení Vámi vyplněných RR-karet a účastníkům se vzájemnou shodou o bližší seznámení pošleme kontakty ( přezdívku, e-mailovou adresu a na přání také tel. číslo).

A pak už je to jenom na Vás. Domluvíte si schůzku a rozhodně víte, že přijde člověk, kterému jste sympatický a on Vám. Pak se poznávejte a nám už jenom napište, jak se máte a kdy bude svatba :-)
Takto probíha večer, který označujeme jako BASIC

Nabízíme i další druhy setkání:

Proč jít na RychlýRande?

Šetříme Váš čas! (spočítejte si kolik asi času zabere 20 schůzek
domluvených individuálně)

Šetříme Vaše peníze! (spočítejte si kolik by vás stálo 20 schůzek
naslepo v kavárně + doprava)

Na jednom místě potkáte až 20 protějšků, o kterých víte,
že jsou nezadaní (kde se Vám to v poslední době přihodilo?)

Protějšky stejně jako Vy, upřednostňují osobní kontakt,
před psaním e-mailu apod.

Nemusíte nikomu nic vysvětlovat, Vaše rozhodnuti je jen
na Vás a my se už postaráme o to ostatní

U nás se budete cítit příjemně - o zábavu je postaráno
(celý večer je organizovaný a vedený profesionálním hercem a moderátorem Jaroslavem Šmídem)

A když Vám nebude nikdo sympatický? Nebojte se.
Naše setkání jsou garantovaná a další setkání máte zdarma!

Jak se na RychlýRande přihlásit?


Nejdříve se musíte zaregistrovat na našich stránkách. Pak už jenom stačí vybrat si pro Vás vhodnou kategorii, termín a místo setkání. Podmínkou pro první rezervaci místa na setkání RychlýRande, je nutné poslat autorizační SMS. Po vaší rezervaci místa na setkání RR obdržíte obratem potvrzující e-mail s vaším variabilním číslem, bankovním spojením a podmínkami platby. Nezapomeňte při platbě uvést Vaše variabilní číslo. Po obdržení Vaší platby na náš účet Vám pošleme další potvrzující e-mail s přiřazenou přezdívkou, pod kterou budete na setkání vystupovat. Tři dny před setkáním RR, na které jste přihlášeni, obdržíte zprávu na Váš e-mail, ve které Vám znovu potvrdíme Vaši účast a místo konání setkaní RR. Pak už jenom stačí přijít na setkání RychlýRande včas :-)