Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí
Moderuje herec JAROSLAV ŠMÍD

Dárkový poukaz

Určitě máte ve svém okolí přátele nebo známé, kteří hledají tu pravou lásku a stále se jim nedaří. Nemají dost odvahy či štěstí a vy byste jim to tolik přáli! Teď můžete ke štěstí přispět a věnovat Dárkový poukaz!
Třeba právě Vy, touto malou pozorností, změníte svým blízkým život. Máme pro vás připravené poukazy, které vám zašleme poštou či elektronicky na e-mail. Pak už je jen na vás, při jaké příležitosti poukaz věnujete.

Jak Dárkový poukaz získat?

Je to jednoduché. Napište nám na kontakt@rychlyrande.cz, že máte zájem o Dárkový poukaz. Obratem vám zašleme další potřebné informace, včetně platebních podmínek.
Cena jednoho poukazu se odvíjí dle druhu setkání, které chcete obdarovanému věnovat (BASIC, PROFESSIONAL, apod.). Každý poukaz je originál s vygenerovaným kódem a je přenosný.

Jak Dárkový poukaz uplatnit?

Nejdříve se zaregistrujte na našich stránkách RychlýRande.cz. Registrace je anonymní a rychlá. Máte-li již profil na www.Seznamka.cz nebo www.Rande.cz, stačí se přihlásit jak jste zvyklí. Naše databáze jsou propojené.
Následně si vyberete vyhovující termín setkání, které vám bylo věnováno. Po rezervaci termínu vložíte do vyznačeného políčka kód z Dárkového poukazu a potvrdíte. My následně kód ověříme a pošleme vám potvrzení účasti na setkání RR. A pak už se jenom těšte na seznamování!

Kontakt

Budete-li mít s registrací nebo rezervací problém, neváhejte nás kontaktovat na kontakt@rychlyrande.cz, nebo volejte na tel.: 608 646 608.