Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí
Moderuje herec JAROSLAV ŠMÍD

RychlýRande - PROFESSIONAL Basic setkání

Setkání RychlýRande Professional je určené absolventům vysokých škol, podnikatelům, podnikatelkám, anebo těm, co dělají kariéru a hledají vhodný protějšek, přiměřený jejich vzdělání a nárokům na životní standard.

Průběh setkání RR PROFESSIONAL Setkání probíhá stejně jako RR BASIC.

Co je v ceně setkání RR PROFESSIONAL? V ceně setkání je zahrnutý welcome drink.

Setkání RR PROFESSIONAL trvá přibližně dvě hodiny.


RychlýRande - PARTY Párty setkání

RR PARTY je určená všem, kteří nechtějí v sobotu večer zůstat doma sami, chtějí se seznamovat a dobře bavit! Vítejte v Latino Music Baru La Macumba. Přímo na Andělu na Smíchově! Celou noc hudba ve stylu latinskoamerických rytmů a plno zábavy!

Průběh setkání RR PARTY Na setkání přijďte s dobrou náladou a s otevřenou myslí. Při příchodu na místo se zaregistrujete a pak si můžete dát první drink. Jakmile dorazí všichni účastníci, přivítá vás moderátor večera, seznámí vás s průběhem večera a zábava může začít.

SpeedDating! Začneme rychloseznamkou RychlýRande a budete mít tři minuty na seznámení.

Celebrity! To je zábavná hra, při které se budete vzájemně poznávat a seznamovat. Každý účastník obdrží přezdívku jedné polovičky známé osobnosti ze společenského a kulturního života v rozmezí od Antonia a Kleopatry až po Davida a Viktorii Backhamovi. Budete hledat svou polovičku a první tři páry, které se najdou, obdrží dárek!
Po 21:00hod. se klub otevře pro veřejnost a party může pokračovat! Celou noc hudba ve stylu latinskoamerických rytmů! Určitě se budete dobře bavit, neb už budete mít spoustu známých! Druhý den také obdržíte na e-mail vyhodnocení ze setkání Speeddating.

RychlýRande - EXCLUSIVE Exclusive setkání

Výjimečné setkání pro všechny, kteří chtějí zažít nový zážitek při seznamování!
Bonusem tohoto večera je, že vyhodnocení obdržíte okamžitě po ukončení setkání včetně, informativních fotoportrétů protějšků, se kterými máte shodu!
Na RR EXCLUSIVE garantujeme minimální počet účastníků 15 žen a 15 mužů!
V průběhu setkání proběhne seznamovací hra o zajímavé ceny!

Průběh setkání RR EXCLUSIVE Po příchodu na setkáni RR Exclusive se Vás ujme náš tým, který Vás zaregistruje, předá přidělenou přezdívku a RR kartu. Pak udělá Váš informativní fotoportrét a nabídne welcome drink. Jakmile budou na místě všichni účastníci, moderátor celého večera Jaroslav Šmíd Vás ještě jednou přivítá a sdělí potřebné informace týkající se průběhu celého večera. Poté bude následovat rychloseznamka RR.
Jakmile seznamování skončí, vybereme od Vás vyplněné RR karty a budete pozváni k občerstvení, během kterého se nejen posilníte, ale také lépe poznáte s protějšky díky málé hře o zajímavé ceny! Asi po 40 minutách obdržíte obálky s vyhodnocením, včetně informativního fotoportrétu, a pak bude jen na Vás, zda půjdete domů nebo ještě zůstanete a budete si užívat večera, jaký jste doposud nezažili.
Ti, kteří nebudou mít na setkáni RR Exclusive žádnou shodu, najdou v obálce malé překvapení.
Do druhého dne samozrejmě obdržíte také vyhodnocení ze setkání na Váš e-mail.

Co je to informativni fotoportrét? Každého po příchodu na setkání digitálně vyfotíme (pouze tvář). Váš portrét po vyhodnocení obdrží každý protějšek setkání, se kterým u Vás došlo ke shodě. A samozřejmě obráceně. Garantujeme, že Váš portrét nebude dál použit k jakýmkoliv jiným účelům. Je určen pouze k potřebám setkáni, kterého se účastníte. Po setkáni bude Vaše fotografie z naší databáze odstraněna. Neobávejte se, že nejste fotogenická/ý, a že na každé fotce vypadáte příšerně :-)). Budeme Vás fotit černobíle, což u portrétu dopadá lépe a opravdu půjde o informativní foto, aby si ti, co mají shodu nebo více shod, doma připomněli, jak vypadá protějšek, se kterým došlo ke shodě. Nakonec to sami oceníte, když budete vědět jak vypadá protějšek, se kterým budete mít další rande. Navíc se už budete znát a foto v takovém případě nemůže nijak uškodit.

Co je v ceně setkání RR EXCLUSIVE? V ceně setkání je welcome drink + 2 další nápoje dle vlastního výběru a malé občerstvení formou rautu. Fotografování + fotografie protějšků.

Setkání RR EXCLUSIVE trvá přibližně tři hodiny.

RychlýRande - CELEBRITY Celebrity setkání

Proč si nezpestřit rychloseznamování ještě dalším zážitkem a dobře se pobavit?

Setkání RR CELEBRITY je jedinečný večer, který pořádáme pouze pro naši uzavřenou společnost. Jedinečnost setkání spočívá především v tom, že kromě seznamování máte také šanci osobně se setkat s populární osobností!

Každé setkání RR CELEBRITY navštíví výjimečný host, jehož určitě znáte a představí se nám v malé „talk show“ s moderátorem večera. Známou osobnost vyzpovídá a jistě dojde rovněž na otázky týkající se lásek, seznamování a partnerství!

Věříme, že takové setkání bude nezapomenutelným a skvělým zážitkem, jakýmsi seznamováním s přidanou hodnotou!

Závěr večera, na nějž budete jistě s chutí vzpomínat, se tak ponese v duchu zábavy a uvolnění! A pokud budete mít zájem o společnou fotografii s naším hostem, rádi vás vyfotíme a následující den pošleme fotografii e-mailem. Nebo si uděláte fotku do svého mobilu!

Průběh setkání RR CELEBRITY 17:45 – 18:15 příchod, registrace
18:15 – 18:30 informační úvod moderátora
18:30 – 20:00 speed dating
20:00 – 20:30 celebrity time (talk show)
20:30 – 21:00 volná zábava – ukončení setkání

V ceně setkání RR CELEBRITY je zahrnut také jeden welcome drink.