Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí
Moderuje herec JAROSLAV ŠMÍD

Časté otázky?

Budou mi stačit 3 minuty?
Zkušenost ukazuje, že tři minuty jsou dostatečná doba, abychom poznali, zda chceme dotyčného člověka blíže poznat. Na druhou stranu lze také tři minuty "přežít", nemáme-li si s dotyčným vůbec co říct.

Proč musím zaplatit do pěti pracovních dnů! (Dříve byla splatnost 7 dnů před setkáním)
Protože setkání RychlýRande má kapacitně omezený počet účastníků. O setkání RychlýRande je velký zájem. Ne ale všichni, kteří si rezervují místo mají skutečný zájem o setkání a rezervují si místo jen tak pro zábavu a ve skutečnosti na setkání nikdy nechtějí přijít.
Nový systém má hned dvě výhody. Jednak zjistíme mnohem dříve kolik skutečných zájemců o setkání je (ti kteří zaplatí) a nezájemce jednoduše ze setkání odstraníme (ti kteří nesplnili platební podmínky) a okamžitě se uvolní místo pro ostatní zájemce.
Druhá a hlavní výhoda je pro Vás. Na setkání se můžete přihlásit jednak s velkým předstihem, ale také mnohem později než bylo doposud možné! Dokonce klidně jeden den před setkáním (pokud bude volné místo).

Co když mám zaplacené setkání s měsíčním předstihem a stane se nenadálá situace, která mě znemožní účast na setkání? (nemoc, služební cesta, pracovní povinnosti nebo si do té doby najdu partnera/ku)
S touto možností samozřejmě počítáme a pokud nám tuto skutečnost (zrušení účasti) ohlásíte nejpozději 7 dnů před termínem setkání na které jste přihlášeni, tak Vám samozřejmě peníze vrátíme v plné výši zpět na Váš účet, nebo přesuneme na jiný termín. Pokud budete rušit účast šest a méně dnů před setkáním peníze Vám nevrátíme, ale s radostí Vám nabídneme možnost přesunu na jiný termín setkání RychlýRande, které Vám bude vyhovovat.

Můžu se přihlásit na setkání den před termínem setkání?
Můžete! Nový systém rezervace a placení to umožňuje. Když bude na setkání volné místo, tak stačí udělat rezervaci a kontaktovat nás.

Jak poznám, že je na setkání ještě volné místo?
U každého termínu setkání bude vždy informace zda jsou stále volná místa, nebo je již obsazeno.

Jakým způsobem mohu zaplatit.
Úhradu lze provést těmito způsoby:
1) Bezhotovostním převodem ( internet banking, GSM banking)
2) Složení peněz v bance (UniCredit Bank)

Kolik za setkání zaplatím?
Jedná se o organizovaný večer v příjemném prostředí na úrovni, včetně drinku na uvítanou zdarma a zajímavého počtu nezadaných protějšků. Lze říci, že vzhledem k získané hodnotě a nového zážitku určitě ušetříte.
Standardní setkání RychlýRande Vás bude stát 490,- Kč. V případě speciálního setkání, či jiné akce RychlýRande může být cena upravena. V takovém případě bude cena za setkání vždy dostatečně zvýrazněna.
Podrobnosti k účastnickému poplatku zde.

Co když nezaplatím včas?
Na platbu máte 5 pracovních dnů od momentu Vaší rezervace. Pokud peníze nebudou do té doby připsány na náš účet, Vaše rezervace je automaticky systémem zrušena. Nebo nás kontaktujte, potvrďte Vaši účast a domluvíme se na dalším postupu.

Můžu zaplatit složenkou?
Složenkou platit můžete a nezapomeňte na Vám přidělený variabilní symbol, kvůli Vaší identifikaci.

Proč dostanu přiřazenou přezdívku na každé setkání, když mám vlastní nick?
Je to mnohem jednodušší a praktičtější. Věřte tomu, že na setkání RychlýRande je lepší si pamatovat několik květin či stromů, než někdy velmi složité nicky (uživatelská jména).
Dalším přínosem pro Vás je, že vyhodnocení ze setkání můžete obdržet na e-mail dřív, než dojdete domů. A to je skvělé! Je to přece RychlýRande a my chceme pracovat rychle!

Můžu se přihlásit do jiné kategorie než do které zapadám?
Můžete. Je to jenom na Vás, která věková kategorie je Vám blízká. Musíte ovšem počítat s tím, že ostatní účastníci nemusí Vaši přítomnost vždy reflektovat.

Co když nenajdu žádnou věkovou kategorii do které zapadám?
Tak si vyberte tu, která je Vám věkově nejblíže. A pokud ani to se Vám nebude zdát vhodné, napište nám. Zkusíme najít společně řešení.

Je možné se účastnit více setkání?
Můžete se přihlásit na tolik setkání, kolik se Vám chce. Jenom, abyste to pak všechno zvládl/-la.

Kolik garantujete účastníků na setkání RychlýRande?
Garantujeme minimální počet deset mužů a deset žen. V případě výrazně nižšího počtu účastníků Vám poskytneme cenovou kompenzaci.

Může se stát, že na setkání RychlýRande přijde málo žen nebo málo mužů?
Nemělo by se to stát. Naší snahou je naplánovat na setkání stejný počet mužů a žen. Bohužel nelze vyloučit to, že někdo z potvrzených účastníků na setkání nedorazí, ať už z jakéhokoliv důvodu. Ze zkušeností víme, že se pak jedná o rozdíl jednoho či dvou účastníků.

Jsou všichni účastníci setkání RychlýRande nezadaní, co když je někdo ženatý / vdaná?
Tuto skutečnost agentura RychlýRande nezaručuje a ani zaručit nemůže.

Jak dlouho setkání RychlýRande trvá?
Zpravidla se jedná o dobu jedné až dvou hodin.

Jak se mám na setkání obléci?
Oblékněte se tak, abyste se cítili pohodlně a přirozeně. Nevíte-li přesto, vezměte to, v čem ráno vyrážíte do zaměstnání.

Co se servíruje k pití? Je to zadarmo?
Uvítací drink je zdarma - můžete si vybrat z nabídky pivo, víno, nealko, nebo Vám připravíme speciální drink. Pokud se po ukončení setkání zdržíte ještě na baru, budete si již útratu hradit sami.

Když se setkání zruší ze strany pořadatele, dostanu zpět své peníze?
Pokud setkání zruší agentura RychlýRande (malý počet přihlášených zájemců, změna termínu apod.) vracíme automaticky účastnický poplatek v plné výši.

Dozvím se včas informaci o zrušeni setkání?
V případě zrušení setkání RychlýRande informujeme zájemce e-mailem minimálně s třídenním předstihem a žádáme potvrzení o přijaté zprávě. Pokud potvrzení od Vás nedostaneme, zavoláme Vám.

Dostanu potvrzení o uskutečnění setkání?
Každé uskutečnění setkání RychlýRande potvrzujeme s třídenním předstihem.

Je možné převést poplatek na další termín?
Pokud budete mít důvod, tak to po domluvě s RR určitě půjde.

Když na setkání nepřijdu, dostanu zpět své peníze?
Účastnický poplatek nebude vrácen, ale v případě zájmu Vám bude umožněna účast na setkání RychlýRande v jiném termínu.

Když se na setkání nedostavím z vážných důvodů, vrátíte mi peníze?
V životě se může vždy přihodit něco nepředvídatelného. Když nám dáte vědět, že máte problém, věřte, že to pochopíme a najdeme ideální řešení.

Mohu zaplatit celý poplatek na místě konání setkaní RychlýRande?
Po dohodě s námi je možné ve výjimečných případech zaplatit celý poplatek až na místě.

Je možné přijít pokud jsem cizinec?
Setkaní RychlýRande jsou určena česky mluvícím občanům. Pokud mluvíte trochu česky, je to skvělé a přijďte. Pokud nemluvíte česky vůbec, počítejte s tím, že ne každý Vám bude rozumět.