Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí
Moderuje herec JAROSLAV ŠMÍD

Napsali nám

Zde uvádíme část Vašich dopisů. Velmi si jich vážíme.

Dobrý den Jaroslave,
chtěla bych Vám poděkovat. Před třemi roky jsem našla odvahu a přihlásila se na RychlýRande, které se konalo hned druhý den, tedy 20.12.2009. Přiznám se, že té mé "odvaze" předcházela láhev Merlotu - takže si asi dokážete představit ten šok ráno po vystřízlivění a to přemlouvání sama sebe, abych tam vůbec dorazila :-). Ještě že jsem ale šla, protože tam byl ON... Možná to bude znít jako klišé, ale už od začátku jsem věděla, že se chci sejít jen s ním. No nebudu to prodlužovat - nakonec jsme se sešli, zjistili, že se náš instinkt nemýlil a už jsme spolu zůstali. Jsme díky Vám oba nesmírně šťastní a vlastně - všichni tři jsme šťastní - tedy my dva a pětiměsíční Anička. Ještě jednou moc děkujeme za zprostředkování štěstí - velmi rádi Vás všude doporučujeme.
Jana, Vladimír a Anička, 18.října 2012

RR: K tomu už není co dodat! Tak jen ať to štěstí trvá a trvá! Jaroslav Šmíd
Dobrý den, pane Šmíd.
Uběhlo už hodně času , je to víc, než dva roky (přesně 12.4.2009 – odpolední setkání v divadelní kavárně), kdy jsme se potkali se svým partnerem (Javor+Bledule). Bylo to osudové setkání, které nám přineslo štěstí, pohodu a to vše trvá i nadále. Děkujeme moc, že nám to bylo umožněno.
S pozdravem všeho dobrého
Jaroslav a Jana, 4.října 2011
Dobrý den pane Šmíde,
po téměř dvou letech Vám konečně píšu za naši rodinu, která v podstatě vznikla díky Vám. 1.2.2009 jsme byli na rychlém rande, které vyústilo loni ve svatbu a narozeni našeho potomka :-)
Chtěli jsme poděkovat za vytvoření příležitosti k "osudovému" setkání.
Přejeme Vám mnoho úspěchů a štěstí.
S pozdravem
Bublinatka a Jalovec, 18.ledna 2011
Dobrý den přeji,
sice je už po svátcích, ale teprve teď se tak trochu zastavuje čas, který pro mne začal strašně moc rychle a nově utíkat od jedné květnové neděle 2009. Nějak nám to setkání Vámi sprostředkované úplně změnilo život. A od nového roku budou změny pokračovat, dalo by se říci: nový rok - nový život, společný byt, nová práce... Děkujeme za zprostředkování seznámení. Přeji Vám vše nej do nového roku, ať se Vám daří ve všem Vašem počínání i všem Vašim blízkým a také ať se Vaším prostřednictvím mohou lidé potkávat, setkávat, pobývat a sdílet společně tento náš svět. Děkuji.
S přáním všeho dobrého
Romana (Astra) s Petrem (Jarovem), 28.prosince 2009
Dobrý den pane Šmíde,
chci Vám poděkovat za nedělní setkání RR Professional. Myslím, že se podařilo uskutečnit Váš dobrý nápad. Večer provázela velmi příjemná atmosféra a zdálo se mi, že většina odcházela příjemně naladěna.
Pěkný den,
s pozdravem
Renata, 21.července 2009

Ahoj Jardo,
nakonec jsem se sešel jen s prvosenkou a ukázalo se, že jo to ta pravá žena pro život a tak jsem si ji 6.6. 2009 vzal. Foto ze svatby posíláme a děkujeme za skvělý nápad s RR.
Zdraví manželé Votavovi, 3.června 2009
Milý Jardo,
přesně před rokem, byla to neděle 11.5.2008, jsme se zúčastnili seznamovacího večera v divadle Na Prádle. Chceme vám napsat, že tento večer byl pro nás osudový. V pátek 15.05.2009 máme svatbu a 20.09.2009 čekáme narození našeho potomka. Moc vám děkujeme za to co pro všechny ty osamělé duše děláte a držíme palce každému, aby také našel tu svoji pravou lásku.
Pomněnka a Modřín
Pavel a Jana
, 10.května 2009
Milý pane Šmíde,
Rádi bychom Vám poděkovali za milý a zároveň výborně organizovaný večer. Při této příležitosti jsme poznali velmi úžasné protějšky za což Vám chceme poděkovat. Večer při prvních dokonce čtyřech minutách již přeskočila jiskra, která rozhodla výsledek celého večera a nejen jeho.
Konvalinka alias Ivanka a Topol alias Petr, 9.dubna 2009
Dobrý den,
chtěl bych Vám velice ale opravdu velice poděkovat za setkání z neděle 28.9.2008 ve věkové kategorii 21-29 v divadle Na Prádle, protože bez Vás by se nestalo to, co se stalo!!!
Víte, nevěřil jsem, že by bylo možné tam potkat hezkou, milou, usměvavou, inteligentní no prostě slečnu, která mi bude vyhovovat. Ale stalo se... Už po příchodu jsem si jí všiml a mohl jsem na ní oči nechat. Poté, co jsem si s ní 3 krátké minuty popovídal (pan Šmíd mi totiž nenechal ani vteřinu navíc :-) ) tak jsem se jí na konci rozhovoru zeptal, zda by nechtěla jít ještě někam téže večer. Slečna souhlasila a v 10 hodin večer jsme tedy vyrazili a strávili spolu další nádherné 4 hodiny. Ve 2 hodiny ráno jsme ji odvezl domů a vyměnili jsme si čísla.
Když jsem se ráno podíval na vyhodnocení seznamky, už jsem na ní mail ani nepotřeboval :-) Teď už se známe týden a z toho jsme se 5x viděli!!!
Toto byl takový souhrn toho, co jsem chtěl v tomto velkém poděkování vyjádřit!!!
Jsem rád, že jsem se této akce zůčastnil a přeji všem ostatním, co dorazí na Vaše setkání, aby jejich večery končily jako ten můj - tzn. polibkem :-)
Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem
Dub, 28.září 2008
Dobrý večer,
chtěla jsem Vám poděkovat za skvělý večer a úžasnou organizaci. Přestože jsem na setkání přišla s obavami, vše proběhlo v přátelském duchu a se super atmosférou. 3 minuty opravdu stačí. Měla jsem možnost poznat spoustu zajímavých lidí, které bych asi normálně nepoznala. Dokonce se z Rychlýho Rande stalo rande normální a bylo to super, takže ani e-mailová adresa nebude třeba. Tak teď uvidíme, jak to bude pokračovat. A i když to třeba nedopadne, tak Vás budu určitě doporučovat.
Přeju Vám hodně spokojených klientů.
S pozdravem
Petra S.

Vážený pane Šmíde,
píši Vám proto, abych se s Vámi podělil o své zkušenosti z akce Rychlý Rande, které jsem se zúčastnil v neděli 24. 9. t.r.
Musím přiznat, že na akci jsem šel s obavami. Nakonec mně ale akce celkem příjemně překvapila. Shody jsem měl čtyři ze čtyř, odpovědi na následný email jsem se dočkal u tří účastnic. Se třemi jsem se sešel, s jednou to zatím vypadá slibně, jsem tedy spokojen. V porovnání se seznamováním přes internet je Vaše akce "nebe a dudy", z mých zkušeností to přes internet prostě nejde.
Měl bych však jednu připomínku. Určitě by nebylo na škodu, kdyby RR pořádalo seznamovací sezení i pro mladší účastníky, např. muži 20-27 let, ženy 18-25 let. I v tomto věku existuje spousta lidí, kteří mají problémy se seznamováním, hlavně z toho důvodu, že zkrátka nechodí na ta správná místa.
Berte tuto připomínku jako zlepšovací návrh, znovu opakuji, že jsem byl s průběhem večera i s následujícím vývojem plně spokojen.

Děkuji a s pozdravem
K.S. (Javor)

Odpověd od RR: RychlýRande už věkovou kategorii pro mladší má! (21-29let)
Dobrý večer,
děkuji Vám za pozitivní zprávy. Z mých asi 4 ano 3 vyšly, to je docela dobrý :) Dívky budu určitě kontaktovat a Vy budete první, kdo se dozví výsledek. Děkuju Vám za včerejší večer. Pro mě to bylo překvapení, jak pěkní lidé se na akci objevili. Pokud z případných setkání žádný vztah nevzejde, určitě se u Vás objevim zase.
Jaroslav K.
28.března 2008
Vážený pane Šmíde,
Kdoví, jestli si na nás pamatujete – my si Vás pamatujeme velmi dobře.
Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za naše seznámení, které se odehrálo 30.1.2005 na Rychlém Rande a bylo zpečetěno 25.8.2006 na Novoměstské radnici v Praze.
Přejeme mnoho dalších úspěchů v rychloseznamování.
Vanda a Jiří (Fialka a Dub)
Dobrý den,
Rychlý rande je mimořádně zajímavá záležitost, z hlediska seznamovaní určitě metoda s nejlepším "poměrem cena/výkon" Co se týče vynaloženého času, jestli si mohu dovolit trochu pragmatického cynismu :-) a určitě Váš klub zase brzo navštívím, pokud se moje situace významě nezmění k lepšímu; minimálně Vás budu všude doporučovat.
Děkuji za příjemnou společnost a (bude-li to třeba :-) ) těším se zase na viděnou!
Karel
Ahoj Jardo,
díky za príma večer včera. Bylo to fajn posezení a mám spustu dalších "kamarádů" no jo i tak to chodí. Asi půjdem v neděli někam s tou partičkou lidí posedět :-) a jak jsem se bavila s Martinem po ICQ :-) tak mě tak napadlo jestli za námi po rande nechceš dorazit když ho máš tak brzy :-) Pokud budeš chtít dorazit tak napiš mě nebo Martinovi :-)rádi tě uvidíme, hlavně já :-) zatím ahoj
Jana
Dobrý den, pane Šmíd,
díky za info o RR. Byla jsem na Vaší akci v říjnu minulého roku a podařil se tam zázrak, na stejnou schůzku přišel můj spolužák z dávných let, nepoznali jsme se, ale přeskočila jiskra. Za 2 týdny jedeme do Albánie...
Přeji krásný den a moc moc úspěchů.
Pomněnka a Cedr
Markéta a Tomáš
Dobrý den Jardo,
Díky za zaslání výsledku ze včerejšího obávaného sezení.
Myslím,že to je skvělá věc.Musím říci,že je to skvělý nápad a tím bych ti chtěl popřát abys to vedl dál jak to vedeš do dnes :-)
Partnerku k sobě jsem sice nenašel,ale za to jsem se skvěle pobavil s fajn lidmi. Určitě až bude další setkání tak se ho zúčastním.
Přeji krásné léto,fajn dovolenou a těším se na další setkání.
S poděkováním
Josef Poděbrady
Dobrý den,
Děkuji za zaslání výsledků.
Musím říci, že jsem byla velice příjemně překvapena nápadem schématu rychlý rande a vaší profesionalitou. Určitě vašich služeb využiji i do budoucna.
S pozdravem Veronika Č.
Dobrý den, Jardo,
zdravím Vás v konečně snad do jara se probouzející přírodě. Je to k neuvěření, ale pomalu to bude rok, co jsem se s Vámi domlouvala na termin RR - bylo to 24.dubna, neděle......kdo by si pomyslel, že hned na první schůzce potkám toho správného chlapa!!! Průběh byl opravdu rychlý, jak se na rychlé rande patří...s oním pánem, se kterým jsem se díky Vaší seznamovaci akci RR seznámila, nejen že jsem již téměř rok moc šťastná, ale dokonce spolu každý dnem čekáme příchod malého človíčka....
Myslim, že už Vaši seznamovací akci RR nebudu potřebovat, nicméně každému ze známých, kdo bloudí a hledá k sobě tu správnou polovinu, Vás co nejúpřimněji doporučím!
Přeji hodně šťastných klientů a ještě jednou díky za Vaš nápad, pomáhat lidem seznámit se a najít toho pravého....
Zuzana F.
Milý Jardo,
děláš opravdu skvělou věc pro lidi. My jsme byli na Rychlém rande 26.3. I když jsme pak oba dva zjistili, že každému vyšlana pouze jedna shoda, trefilo se to do černého. Zajiskřilo to mezi námi natolik, že jsme se rozhodli to spolu zkusit bydlet. Klape nám to super i přes větší věkový rozdíl v opačném poměru, než na jaký je naše společnost zvyklá. Jestli nám to vyjde, tak se zajdeme do divadelní kavárny podívat 18.6. Moc Ti oba děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve tvé činnosti.
Nashledanou
Míla a Jana (Habr a Prvosenka) 26.3.2006

PS: Nejspíš tě pozveme brzy na svatbu.:-)