Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace | Beru na vědomí
Moderuje herec JAROSLAV ŠMÍD

Svatby účastníků setkání

Jsme opravdu rádi, že se na setkáních RychlýRande potkávají lidé, kteří zpečetili svou lásku sňatkem. Podívejte se na skutečné novomanžele, kteří se na setkáních RychlýRande našli a dovolili podělit se s námi o jejich štěstí. Přejeme všem párům radostný a dlouhý společný život!
(dopis a svatební oznámení jsou úmyslně retušována z důvodu ochrany soukromí novomanželů)


Markéta a Radek se seznámili na naší rychloseznamce RychlýRande před dvěma lety a dne 17.8.2012 byli oddání ve Františkových Lázních!
Měl jsem tu čest být svědkem tohoto krásného obřadu a to doslova. Ženich mě požádal, zda bych nebyl jeho svědkem. Samozřejmě jsem souhlasil a užil si dobrého pocitu, že naše seznamka má smysl! Za pár týdnů novomanželé očekávají narození potomka! Paráda!
Tak ať jsou stále šťastni, zdraví a spokojeni! To jim moc přeji!

Svatební obřad. Nevěsta, ženich, družičky a svědci.

Novomanželé a uprostřed svědek Jaroslav Šmíd.

Nakonec jedno společné foto.


Dobrý den Jaroslave,
tak svatbu už máme zdárně za sebou, vydařila se včetně slunečného počasí. Posílám pár fotek, které můžete použít na web. Přeji Vám, ať máte takových pozitivních ohlasů se šťastným koncem co nejvíc.
Bára (svatba ze dne 23.9.2011)
Ahoj Jardo,
nakonec jsem se sešel jen s Prvosenkou a ukázalo se, že je to ta pravá žena pro život a tak jsem si jí 6.6.2009 vzal. Foto ze svatby posíláme a děkujeme za skvělý nápad s RR.
Zdraví manželé Votavovi


Vážený pane Šmíde.
Kdoví, jestli si na nás pamatujete - my si na Vás pamatujeme velmi dobře. Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za naše seznámení, které se odehrálo 30.1.2005 na Rychlém Rande a bylo zpečetěno ?.8.2006 na Novoměstské radnici v Praze.
Přejeme mnoho dalších úspěchů v rychloseznamování.
Vanda a Jiří (Fialka a Dub)

PS: (Fialka) Na RR jsem byla dvakrát přihlášená, ale volal jste mi, že se akce nekoná kvůli nedostatku mužských zájemců. Napotřetí to vyšlo - jak se zdá, tak to opravdu stálo za to :-)